Hakkımızda

Kayseri Beton Laboratuvarı olarak 2013 yılından bu yana, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Laboratuvar Yetki Belgesine sahip, yapı kalite kontrol laboratuvar hizmetleri danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye çapında büyük kamu projeleri ve prestijli toplu konut projelerinde kullanılan beton ve çelik malzemelerin kalite kontrol testlerini yapmaktayız. Laboratuvarımız Kayseri ilinde hizmet vermekte olup, uzman kadrosu ve son teknoloji makinalarıyla en hassas sonuçları vermeyi hedef bilmiştir.

Bunun yanı sıra, içinde yaşadığımız binamızın veya yeni satın almayı düşündüğünüz bir gayrimenkulün depreme karşı güvenli olup olmadığı hususunda bize müracaat etmeniz halinde, uzman teknik ekibimizin yerinde gerekli tetkikleri yapmasının ardından, binanızın durumu hakkında size teknik bir rapor hazırlıyoruz.

Eğer binanızın performansı Deprem yönetmeliğine göre yetersiz ise, uzman statik büro ekibimiz tarafından gerekli hesaplamalar doğrultusunda ilgili yönetmeliğe uygun hale gelmesi için yapılması gereken iyileştirmelerin neler olduğu konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Kayseri Beton Laboratuvarı olarak, bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla gün geçtikçe başarı grafiğimizi yükseltmekte ve yaptığımız işlerde güvenilir ve uzman kurum arayanların birinci adresi olmaya devam etmekteyiz.